600×450 Motorlu Projeksiyon Perdesi

600×450 Motorlu Projeksiyon Perdesi ve Fiyatı

600×450 motorlu perde büyük ebat projeksiyon perdesi olarak sınıflandırılmaktadır. Ev sineması katagorisinde yer almaz. Tamamen kültür merkezleri, konferans salonları, hotel toplantı odalarında kullanılmaktadır.
Hem büyük ölçü olması hemde ağır malzeme olduğu için montaj kolaylığı adına sanper perde, daha kolay montaj aparatları üreterek bu ürünü daha sağlıklı monte edilebilir ve daha kullanışlı hale getirmiştir.

 600×450 Motorlu Projeksiyon Perdesi Teknik Özellikleri Nelerdir?

Genelde, şartname yazılırken bir çok hataya maruz kalınmaktadır bu ölçülerde. Daha küçük ölçülerin teknik özelliklerini aynı şekilde 600×450 motorlu projeksiyon perdesine yazılmaktadır ve yazılan şartnameye göre hazırlanan ürünler pek sağlıklı olmamaktadır.
Daha sağlıklı olabilmesi adına teknik özelliklerimize bakarak şartname hazırlamanız kurumunuz için daha faydalı olacaktır.
1 : 20 cm çelik ya da alüminyum boru çapında olmalıdır.
2 : Üst kapalı korumu muhafazası kalvaniz saj’dan üretilmiş yan kulak montaj aparatları olmalıdır.
3 : 1.1 gain ışık kazanç oranına sahip özel projeksiyon perdesi yüzeyi olmalıdır.
4 : Alt ağırlık çıtası en az 5 kg ağır alüminyum çıta olmalıdır.
5 : Kumaş yüzeyinin arka tarafı ışık geçirmez blackout kumaş olmalıdır.
6 : Perdenin yanında buton olmalıdır. Ayriyetten kumanda ünitesi verilmelidir.
7 : Potluk ve kırışıklık önleyici özel kesim yapılmalıdır.
8 : En az 10 Yıl motor garantisi verilmelidir.

Bu teknik özelliklere sahip ürün bulmanız için sanper perde markalı projeksiyon perdesi şartnamesine yazabilirsiniz markayı.
Tüm firma bu şekilde üretim yapmadığı için sıkıntılar çekilmektedir problemin önüne geçilebilmesi adına sanper perde marka istemeniz halinde bu ürün size gelecektir.

600×450 projeksiyon perdesi fiyatları
600×450 motorlu projeksiyon perdesi fiyatı ise, 2,100,00 TL başlıyor istenilen özelliğe göre 15,000,00 TL kadar değişiklik gösterebiliyor.

600×450 motorlu projeksiyon perdesi, konferans salonları ya da toplantı salonlarında sıklıkla karşınıza çıkabilecek ürünler arasındadır. Bu ürünler özel ürünler olduğu için kullanım kolaylığı sağlayan ürünler tercih etmeniz gerekmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir