Dijital Baskılı Zip Perde

Dijital Baskılı Zip Stor Perde
Zip perdelerin bir diğer adı da fermuarlı ya da zip stor’dur. Amacı açık mekânların kapalı hale gelmesini sağlamak ve içerisinde sıcak ya da soğuk havayı sabit tutabilmektir. Özellikle balkonlarda ve bahçelerde tercih edilir. Uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlar.
Zip Stor Perde Kullanım Avantajları
Dış mekânlar için üretilmiş bu perdeler, soğuk ve sıcak karşısında dayanıklıdır. Bu yüzden açılıp kapanabilme özelliğinden kaynaklı oldukça kullanışlıdır. Yazın içerideki soğuk havayı, kışın da sıcak havanın dışarı çıkmasında %40 oranında tasarruf sağlar. Dilerseniz şeffaf özellikleriyle ortamı karartmadan dışarıyı da izleyebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Zip Stor Perde Kullanım Alanları
Genellikle kafe, restoran, bahçe, balkon gibi istenildiğinde açılabilen, istenildiğinde kapanabilme özelliği barındıran ortamlarda kullanılır. Kafelerde sigara içilen kısımda oldukça sık karşınıza çıkacaktır. Havalandırılmak istenildiğinde açılıp gerekli hava akımı sağlanabilir.
Zip Stor Perde Çeşitleri ve Fiyatları
Kumanda edilebilme ve kullanım rahatlığından dolayı motorlu sistemler tercih edilir. İç mekânlarda, ev içerisinde sık kullanılır. Kullanılacak alana göre motorlu ya da manuel olarak hangisi uygunsa o şekilde tercih yapılabilir. Dijital baskılı zip perde, fermuarı zip perde ve logo baskılı zip perde çeşitleri de işletmeler tarafında çokça tercih edilir. Perde üzerine dilediğiniz resmi bastırabilir ya da iş yerinin logosunu perdenizde görebilir farklılık yaratabilirsiniz. Evlerde daha çok kullanılan dijital baskılı zip stor perdeler eve oldukça şık bir hava katmaktadır. Dilerseniz aile resminizi, dilerseniz de bir manzara. Tamamen kendi zevkinize kalmış evinde sıra dışı ortam yaratmak isteyenlerin tercih edebileceği türden bir perde. Renk renk ve model olarak da zebra tarzı sevenler için de yine üretimi sağlanmıştır. Fermuarlı sistem kullanılarak üretilen zip stor perde de kenar kısımlarında fermuar sistemi uygulanır. Bunun amacı düz bir yatak üzerinde ilerleyen perdenin sert rüzgârda rayından çıkmasını engellemek ve perdenin düz görünümünün bozulmamasıdır. Bu sistem tavana da uygulanabilmektedir. Kullanılan alan doğrultusunda zip perde fiyatları listesi de değişmektedir. Motorlu kullanımlar manuel kullanıma göre daha pahalıdır. Net bir fiyat mümkün olmamakla birlikte fiyatlar Euro cinsinden hesaplanmaktadır.

Dijital Baskılı Zip Stor Perde
Firmaların en çok reklam ağı için kullandığı zip perde çeşididir. Cafelerde, cafelerin logo ve menü yemekleri, baskısı uygulanmaktadır. Her türlü baskıyı firmamız en iyi baskı makinası ile yapmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir