Mosel Kumanda Fiyatları

Mosel Ürünleri
Mosel markası, otomatik panjurlar, garaj kapıları , perde ve kepenkler için gerekli olan tüm ürünlerin üretimini yapmaktadır. Uzaktan yönetimin yapılabildiği kumandalar, sistem motorları ve alıcı kartlar bunlardan sadece bir kaçıdır. Ürünlerin birçoğu otomatik olan bu sistemler ile alakalıdır. Her ürün kendi içerisinde çeşitlere ve modellere ayrılmaktadır. En doğru ürünü seçmek ve kullanmaya başlama için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız gerekli olan tüm Mosel ürünlerinin satışını yapmaktadır. Her türlü modelin bulunabildiği firmamızda istenilen her ürünün bulunabilmesi mümkündür. Bu konuda şüpheleri ve soru işaretleri olanların firmamızı ile iletişime geçerek daha kapsamlı bilgi alması mümkündür.

Mosel kumanda ve alıcı kart fiyatları 
Mosel kumanda modelleri ve alıcı kartlar birbirleri ile bağlantılı olan ürünlerdir. Alıcı kartlar sistemin içerisinde yer alan kartlardır. Kumandalar ise sistemlerin açılıp kapanmasını sağlamakla görevlidir. Fiyatlar birçok anlamda değişiklik gösterse de belirli bir fiyat çerçevesinde satışa sunulmaktadır. Örneğin; Mosel kumanda fiyatları ortalama 100,150 tl arasında farklılık göstermektedir. Daha pahalı olan modeller bulunsa da genel fiyatlar bu çerçevededir. Mosel kumanda alıcı fiyat ise gene bu civarlardadır. Kumandalar ve alıcı kartlar genellikle set halinde satışa sunulmaktadır. Bu sayede ayrı ayrı ürün alma problemi ortadan kalkmaktadır. Mosel alıcı kart, sistemin kalbidir. Kepenklerin ve panjurların hareket edebilmesi için en az kumandalar kadar önemli olan alıcı kartlar, sistemin düzenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Mosel kumanda silme ve tanıtma işlemleri nasıl yapılır?
Mosel kumanda İzmir ve İstanbul gibi büyükşehirlerde sıklıkla tercih edilen bir kumanda markasıdır. Bu kumandaların satın alınması son derece pratiktir fakat nasıl kullanılacağı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Kumandaların ve alıcılarının ayarlanması son derece pratiktir. Bunun için gerekli olan tekniklerin bilinmesi yeterli olacaktır. En çok merak edilen noktalardan biri Mosel kumanda silme işlemleridir. Alıcının resetlenmesini gerektiren bu işlem için alıcının kablosunun takılı olması gerekmektedir. Daha sonra alıcının kenarında bulunan ilk iki düğmeye yani yuvarlar ve üçgen olan düğmelere aynı anda basılması alıcının resetlenmesini ve kumandanın silinmesini sağlayacaktır.   Yeşil ışık yanıp söndüğünde kumandanın silindiği anlaşılacaktır. Bir diğer merak edilen nokta ise Mosel kumanda tanıtma işlemleridir. Kumandanın alıcıya tanıtılması için yapılması gereken tek şey yanda yer alan deliği ufak bir tornavida sokulması ve yeşil ışığın yanmasının sağlanmasıdır. Daha sonra kumada da yer alan 4 düğmeden birine basılmalı ve kumanda alıcıya tanıtılmalıdır. Bu denli basit uygulamalar için kullanım kılavuzunu incelenmesi yeterli olacaktır.

Mosel motorlar
Birçok farklı çeşide ayrılmaktadır. En popüler olanı Mosel kendinden alıcılı motor modelleridir. Bu motor modelleri ekstra bir alıcıya ihtiyaç duymayacaktır. Mosel motor teknik özellikleri son derece gelişmiştir. Her anlamda oldukça sağlam olan bu motorlar sistemin işlemesi için gereklidir. Otomatik panjurların, kepenklerin ve garaj kapılarının bu motorlar olmadan çalışabilmesi mümkün değildir. Bu denli gerekli olan bu ürün için firmamızda satılan Mosel motor modellerini incelemeniz yeterli olacaktır. Oldukça sağlam ve kaliteli olan bu motorlar sistemin düzgün bir şekilde problem yaşanmadan işlemesini sağlayacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir