Motorlu Stor Perde

Motorlu Stor Perde
Evlerde kullanım kolaylığı sağlayan perde çeşitlerinden biri de stor perdelerdir. Önceleri ev hanımları için söküp takma konusunda sıkıntı yaratan perdeler uzun boylu erkeklerinde en çok şikayet ettiği konulardan birini oluşturmakta idi. Stor perde modelleri el kullanılarak yapılabildiği gibi aynı zamanda motorlu olarak da tercih edilebiliyor.

Stor perdelerde kullanım kolaylığı sağlayan modellerden biri de motorlu perde sistemleri adı verilen mekanizmalardır. Bu perdeler sayesinde uzaktan kumanda mekanizması devreye girmekte ve sizler dilerseniz perdeden uzakta olsanız dahi perde açıp kapama işlemleri yapabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Perdenin Avantajı Nedir?
Uzaktan kumandalı perdeler hayatı kolaylaştırır. Motorlu perde modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri de kumandalı olarak çalışan mekanizmalardır. Bu mekanizmalar sizlere kullanım kolaylığı sağladığından dolayı özellikle perdelerin çok kullanıldığı mekanlarda tercih edilmektedir.
Sahne perdelerinin kullanıldığı alanlarda da oldukça faydalı bir kullanım özelliği sunan mekanizmalı perdeler sayesinde bir gösterimi kesintisiz olarak izleyebilme imkanınız da olacaktır. Motorlu stor perde mekanizması kumanda ya da buton ile çalışan bir sitemden oluşur. Bu sistem perdeleri uzaktan kontrol edebilme imkanı sunar.
Somfy perde olarak da geçen motorlu perdeler birden çok perdeyi aynı anda açma imkanı da sunacaktır. Kumanda içerisinde yer alan butonlara göre hangi perdenin açıp kapanacağını da ayarlayabilme imkanınız olacaktır. Somfy perde motoru fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için alanında profesyonel hizmet veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.
Motorlu Perde Fiyatları
Motorlu perde fiyatları hakkında detaylı bir bilgi vermek için kullanılacak perde mekanizmasına, boyutuna ve kullanılan perdenin kumaşına da dikkat etmek gerekir. Perde ölçülerine göre mekanizma tasarlandığından dolayı net fiyatları öğrenmek için perde ölçüsü ve ürün özellikleri doğrultusunda fiyat almalısınız. Uzaktan kumandalı perde yapımı için profesyonel ekipler ile iletişime geçebilirsiniz.

12 cevaplar
 1. Aygün TOPRAK
  Aygün TOPRAK says:

  Şişli Elite rezidance de bulunan evime motorlu karartma stor perde yaptıracağız. Mümkünse bugün ölçü ve fiyat için gelebilirmisiniz?

  Cevapla
  • Sanper
   Sanper says:

   Yunus bey, motorlu stor perdeniz iç mekandan yapıldı. Dış mekandan değil o yüzden o kumaş dış mekan uyumlu değil. Dış mekan için yeni perde yapmamız gerekir.

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir