Perde Tamiri

Perde Tamiri Hakkında Perde Tamiri Hakkında 
Dekoratif ögeler arasında yer alan perdeler farklı modelleri ve renk seçenekleri ile evlere renk katmaktadır. Perde konusunda ihtiyaç duyulabilecek tüm perde çeşitlerine günümüzde ulaşmak mümkündür. Özellikle son zamanlarda mekanizmalı perde kullanımının vermiş olduğu rahatlık göz ardı edilemez. Son trend perdelerin tercih edilmesi sayesinde de evlerin estetik anlamda çok şık olması mümkün olmaktadır.   Motorlu perde, stor perde, zip perde, jaluzi perde, zebra perde çeşitlerinin yanında klasik perde çeşitleri ile de evlerde ve iş yerlerinde renk kombinasyonu yapan perdelere rastlamak mümkün olmaktadır. Ev dekorasyonu anlamında çok büyük alana sahip olması nedeni ile çok iyi bir şekilde tercih edilmesi gerekmektedir. Ayrıca tercih edilen firmanın motorlu perde tamiri konusunda da bilgili olması ve hizmet veriyor olması da gerekmektedir. Ev dekorasyonunda çok büyük öneme sahip olan perdelerin zaman içerisinde deformasyona uğraması nedeni ile stor perde tamiri yapılması gerekebilmektedir. Maliyetlerin yüksek olmasından dolayı sık sık perde değiştirme söz konusu olamadığı için zebra perde tamiri en doğru seçenek olmaktadır.

MEKANİZMALI PERDE TAMİRİ MEKANİZMALI PERDE TAMİRİ   

Son zamanların en çok tercih edilen perde şekli mekanizmalı olanlarıdır. Mekanizma kullanılarak yapılan perdelerin montajı da tamiri de alanında uzman olan kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Bu konuda firmamız gerekli olan tüm çalışmaları yapmaktadır. Zip perde tamiri için gerekli olan işlemler kısa süre içerisinde yapılarak perdelerin sağlam duruma gelmesi de sağlanmaktadır. Mekanizmalı perdelerde farklı ve çeşitli yedek parçaların olması yerinde kolayca tamir edilmesine de olanak tanımaktadır. Firmamızdan yardım alarak mekanizmalı perde tamirlerinin yapılması konusunda rahat bir nefes alabilirsiniz.   Ayrıca sahne gibi alanlarda kullanılan perdelerin tamiri için de talepte bulunmanız mümkündür. Sahne perdesi tamiri zahmet gerektiren bir tamirattır. Profesyonel bir destek alınması gerekmektedir. Kumaşından ya da mekanizmasından kaynaklı olarak yaşanan bozulmalarda firmamız anında müdahale edebilme özelliğine sahiptir. Görsel olarak ve işlevsel olarak tamir edilen perdeler dekoratif ve estetik görünümlerine kavuşmaktadır. Severek almış olduğunuz perdelerinizi bu sayede daha uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Elektrikli perde tamiri ile de müşterilerimizin tüm sıkıntılı durumlarını çözüyoruz. Perde tamiri konusunda uzman desteği alarak gereksiz masraflardan kurtulabilirsiniz. Özellikle dikey perdelerde çok sık rastlanan arıza perde bantlarının kopması şeklinde olmaktadır. Firmamız gerekli olan arızayı tespitin ardından dikey perde tamiri için gerekli olan onarımı yapmaktadır.
NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ? 
Piyasada çok fazla jaluzi perde tamiri yapan firma bulunmaktadır. Ayrıca her firma projeksiyon perdesi tamiri de yapabilmektedir. Ama önemli olan yapılacak işin kalitesidir. Ayrıca firmaya olan güven de çok önemlidir. Deneyimli ekibimiz ile her türlü perde çeşidi ve perde kumaşı konusunda gerekli olan tamirat işlemlerinin yapımında müşterilerimizin yanındayız. Garantili olarak perde tamiri hizmeti sunan firmaya çok az rastlarsınız. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında 0 müşteri memnuniyeti ilkemizin yanında garantili perde tamiri hizmeti de bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin evinden perdeleri garantili bir şekilde tamir ederek ayrılır ve bir sonraki müşterimize referans olacak güzel yorumlar alırız.   Dekorasyon merkezi olarak yola çıkmış olduğumuz doğrudur. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti söz verdiğimiz zamanda yapıyoruz. Perdelerde yaşanan çıkma, esneme, gevşeme gibi montaj ve nakliye aşaması sorunlarını da kolayca çözüyoruz. Uygun parçaların ihtiyaç doğrultusunda yenilenmesi sağlanmaktadır. Eskiyen perde kumaşları da yenileri ile değiştirilmektedir. Ayrıca perdeleriniz tamir edildikten sonra kalite kontrol aşamasından geçirilmektedir. Perde tamiri konusunda akılınıza gelebilecek her türlü soruda bize ulaşabilirsiniz. Hizmet modelleri, perde tamiri fiyatları için en uygun ödeme koşulları ile bizi tercih edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir