Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon perdesi, ışık geçirmez özel bir kumaştan yapılır. Üzeri optik bir malzeme ile kaplanmıştır, üzerine düşen görüntüyü yansıtma işlemi yapar. Özel şirket ofislerinde, eğitim bürolarında, konferans ve sinema salonlarında kullanılmaktadır. Projeksiyon perdesi alırken kullanım amacı ve nerede kullanılacağı önem arz etmektedir. Türkiye’ye Çin ve Avrupa ülkelerinden projeksiyon perdesi gelmektedir.
Avrupa’dan gelen projeksiyon perdeleri kaliteli perdelerdir. Çin’den gelen perdeler ekonomik perdelerdir ancak kalite düşüktür. Avrupa’dan gelen perdeler görüntü yansıtırken görüntüyü en iyi ve en kaliteli şekilde yansıtır. Gerekirse görüntü kalitesinde iyileştirmeler de yapar. Çin yapımı projeksiyon perdeleri ise görüntü kalitesi ve netliği bozmaktadır. Projeksiyon perdesi alırken marka ve üretim yeri bu neden de ötürü çok önemlidir.

Keşif Randevu

Sanper Perde Sis.

+90 212 296 96 95 +90 212 266 10 02 telefonlardan bizi arayıp bilgi ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. 

Projeksiyon Perdesi Fiyatları

Projeksiyon Perdesi Fiyatları için lütfen projeksiyon perdesi fiyatları sayfasına bakınız.

Projeksiyon Perdesi Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız.

Projeksiyon Perdesi ve Çeşitleri
Projeksiyon perdeleri kullanım amaç ve işlevlerine göre farklılık göstermektedir. Motorlu projeksiyon perdesi uzaktan kumanda edilebilmekte. Motorlu projeksiyon perdesinin perde yanları gergindir, uzaktan kontrol edilebilme özelliği ile daha konforludur.
Storlu projeksiyon perdeleri duvarda belirlenen bir yere monte edilebilmekte, kullanımı bittiği zaman kendini gizleme bölümünde saklanmaktadır. Ayaklı projeksiyon perdeleri ise bir tripota sabitlenerek kullanılmaktadır.
Bu projeksiyon perdeleri tripot projeksiyon perdesi olarak da geçer. Portale projeksiyon perdeleri ise akıllı kılıflar ile istenilen yere taşınabilme özelliğine sahip. Teknolojik cihazlardaki gelişim ve değişim arttıkça projeksiyon perdelerinde de gelişmeler yaşanmakta. Artık 3D projeksiyon perdeleri de mevcut. Bu çeşitlilik ve imkanlar dahilinde bir ev sineması, ofiste bir film keyfi, başarılı ve etkili sunumlar yapılabilmekte.
Projeksiyon Perdesi ve Fiyatlar
İnsanlara bir konfor sağlama açısından farklı tür ve kalitelerde üretilen projeksiyon perdelerinin fiyatları değişebilmekte. İnternet sitelerinde satın alabileceğiniz farklı türde projeksiyon perde fiyatlarını karşılaştırarak bunu görmek mümkün. projeksiyon perdesi fiyatları neye göre değişir? perdenin türü, kalitesi, boyutu ve markasıdır.

Projeksiyon Perdesi Modelleri Neledir?


 • Storlu Projeksiyon Perdesi
  Zincirli Projeksiyon Perdesi
  Motorlu Projeksiyon Perdesi
  Şişme Projeksiyon Perdesi
  Tab Tensioned Projeksiyon Perdesi
  Fixed Frame Projeksiyon Perdesi
  Fast Fold Projeksiyon Perdesi


Projeksiyon Perdesi Seçimi