Sahne Perdelerinin Önemi?

Sahne perdesi bir salon ya da mekanı gösteren önemli bir unsurdur. Piyasada en fazla 0 büzgülü sahne perdesi kumaşıdır. Akustik özelliğinden dolayı kadife perdeler tercih edilmemektedir. Sahne perdesi seçerken en çok dikkat edeceğiniz konu alev almaması olmalıdır. Sahne perdesi firmamız renkler içerisinde en çok kırmızı tavsiye etmektedir. Kırmızının psikolojik bir etkisi vardır. Ancak istediğiniz renkte perde seçmeniz mümkündür.

Sahne Perdesi Çeşitlerimiz

Motorlu sahne perdesi ürünlerimiz sahneye renk ve tasarım bütünlüğü katar. Uzaktan kumanda veya tuş ile kolaylıkla hareket ettirilebilir. Hatasız bir mekanizma ile kurduğumuz uygulama yüksek kaliteli malzemeden üretilmektedir. Yukarı ve aşağı, yukarı toplanır, iki parçaya ayrılır şeklinde açılış kapanış şekilleri vardır. Friz perdesi sahnedeki ışıkların önünde yer alır ve seyircilerin gözlerini korur. Seyircilerin gözlerini ışıktan koruyan sistem sahne tavanındaki istenmeyen görüntüleri kapatır cihazları saklar.

Kulis perdesi sahneni her iki tarafına bağlanır. Sıralı ve paralel olarak dizilir ve etrafında 360 derece dönebilir. Sıra bekleyen oyuncuların sahneye birkaç yerden çıkmalarını sağlar. Sanatçılar oyun seyircileri görünmeden takip edebilir. Balon perde çeşitlerimiz ise hafif kabarık olsun diye organze tülden yapılır. Perdeye balon şekli verilir.

Ne Yapıyoruz?

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, güvenilir teknik ekip anlayışımız ile sahne perde sistemleri, motorlu ve manuel sistemler gibi isteğinize uygun ürünleri yapmaktayız. Perdelerimiz alev almaz kumaştan üretilmektedir. Tiyatro, sinema ve diğer yerler için her zaman hizmetinizdeyiz.

3 cevaplar
 1. Kerem İNANÇ
  Kerem İNANÇ says:

  Okulumuzun sahne perdesine ihtiyacı var bir kaç firma ile görüştük yerde motor dedikleri motor kullanacaklarını söylediler siz ne tavsiye ediyorsunuz?

  Cevapla
 2. Eyşan AK
  Eyşan AK says:

  Sahne perdemiz mevcut fakat bu friz perdesi çok güzel duruyor ayrı bir hava veriyor. Bu ürünlerde sahne perdesi değişmeden friz perdesi uygulanabilirmi?

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir