Şeffaf Zip Perde

Şeffaf Zip Perde

Estetik ve modern görünümü ile tercih edilen zip perde modelleri oldukça avantajlı kullanımlara sahiptir. Dış cephe mekanizmalı mika zip perde modelleri fermuarlı perde olarak ta bilinir. Stor perde mekanizmasına sahip olmakta ve özel kumaşlardan üretilmektedir. Perde mekanizmaları üzerinde yer alan perde kumaşları hemen yanlarındaki kanallar içerisinde hareket ederler. Bu alanda hedef yağış ve rüzgar gibi zorlu ortamlara karşı dayanıklılığın ve direncin artmasıdır.

İstanbul’da Üretilen Kaliteli Zip Perdeler

Uzun kullanım ömürlerine sahip olan bu modeller termal ve optik performansları ile de tercih edilmektedir. Kafeler, restoranlar ve modern binalarda tercih edilen motorlu şeffaf zip perde modelleri yarı açık ve açık mekânlarda kullanılmaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen bu sistemlerin merkezi otomasyonlar üzerinden ya da butonlar vasıtası ile de kullanılması mümkündür. Ayrıca zip perde modellerinde arıza göstermeyen bir teknoloji kullanılmakta ve sessiz özellikleri ile de sorunsuz kullanımlara sahip olmaktadırlar. Malzemelerin üretimlerinde olumsuz hava şartlarına göre hazırlanan alüminyum malzemeler kullanılabildiği gibi su geçirmez özel kumaşlarda tercih ediliyor. Dış mekân renk koduna göre özel olarak hazırlanan bu modeller dış mekân mimarileri ile de maksimum uyum sağlayabiliyor.

  Her Mekânda Kullanılabilen Zip Perdeler

Loş ve karanlık mekânlar elde edebilmek için kullanılan mika kumaş zip perde modelleri ofislerde ve restoranlarda özel bölümler oluşturabilmek için kullanılabiliyor. Bu modeller güneş ışığını emer ve iç kısma girişine engel olur. Aynı zamanda kullanılan alanlara şıklık katan bir uygulama olmaktadır. Hemen hemen her ortama çok şık bir şekilde uyum sağlayan bu modeller, daha zarif kullanımlar oluşturuyor. Perdelerin üretiminde Zlock teknolojisi kullanılmakta ve sızdırmazlık, rüzgâr, UV ışınları gibi olumsuzlukların engellenmesinde oldukça yüksek performansa sahiptir.

İlk etapta otel lobilerinde kullanılan bir perde olmakta iken, günümüzde estetik özellikleri ile hemen hemen her alanda tercih edilmektedir. Şeffaf yapısı ile dışarıyı görebilmeyi kolaylaştıran şeffaf zip stor perde üstün güneşten korunma performansı sunmaktadır. Yüksek enerji tasarrufu sağlaması ile de çokça tercih edilen zip perdeler, motorlu kontrol özellikleri ile de oldukça pratik kullanımlara sahip olmaktadırlar. Rüzgara, yağışa ve zor koşullara karşı dayanıklı olan bu modellerin kullanıldığı alanlara uyumlu hale gelmesi de mümkün olmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir