Somfy Motor Zip Perde

Somfy Motor Zip Perde

Dış mekanlarda her mevsim, olumsuz hava şartlarına maruz kalmadan faydalanabilmek için somfy motor dış cephe perdesi gibi özel kullanımları tercih edebilirsiniz. Evinizin avlusunda gölgelik elde edebilir, keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir açık alan elde edebilirsiniz. Motor dış cephe perdesi olarak kasetli, yarı kasetli, körüklü, sarılabilir bordülü modeller kullanılabilir. Gölgelik olarak tercih edilecek ise kasetli tente kolları için tam bir koruma sunmaktadır. Kötü hava şartlarında korunmak için ise yarı kasetli modeller önerilebilir. Hem güneşe, hem de karşıdaki binalara karşı koruma elde etmek için sarılabilir bordürlü modeller avantajlı olacaktır.

Zip Perdeler İle Daha Modern Bir Görünüm

Dış cephelerde kullanılmak üzere daha modern bir seçenek olan somfy motor zip perde modelleri kullanım alanlarına uygun bir şekilde projelendirilmektedir. Fermuarlı modeller estetik açıdan çok daha şık bir görünümde sunmaktadır. Uzaktan kumanda ile hareket ettirilen bu modeller iç mekânları olumsuz hava şartlarından korumaktadır. Klasik perdelerden ayrılan fermuarlı modeller mekânlarınıza aynı bir hava katmaktadır. Temizliği oldukça kolay olan bu modeller çok pratik bir şekilde açılıp kapanabiliyor. Tavanlarda kullanılan modellerde ise çatıların olumsuz hava şartlarına göre daha dayanıklı bir şekilde kullanımlar sunmaktadır.

Motor Fermuarlı Perdeler ile Daha Şık Mekânlar

Motorlu ürünler kullanım pratikliği sağlaması açısından da çokça tercih ediliyor. Ancak en iyi ürünü seçebilmek için mutlaka kullanım alanlarınıza uygun Somfy ürünlerini tercih etmelisiniz. Panjur, kaldırılabilir kanatlı stor panjur, açılır stor panjur modeller güvenli seçenekler olabilir, ancak kanatlı panjur kullanımları güvenlik açısından çok daha ideal olabilir. Bu alanda tercih edilebilecek somfy motor fermuarlı perde kullanımları da estetik ve güvenlik açısından oldukça hoş seçenekler olacaktır.

Şeffaf Perdelerle Estetik Mekanlar

Gölge seviyesi, şeffaflık, ısıl yalıtım ve alanında oldukça ideal kullanımları bulunan somfy motor şeffaf zip perde modelleri şeffaf özellikleri ile de estetik bir tasarım oluşturmaktadır. 4 mevsim kullanım kolaylığı sunan bu perdeler dış mekana uygulanmakta ve iç mekanlarda gölgelendirme sistemi olarak kullanılabilmektedir. Su geçirmez özellikleri, ultra güneş ışığına karşı dayanıklılığı, sessiz ve ileri somfy teknolojisi ile sunulan şeffaf perdeler ile daha kullanışlı yaşam alanları elde edebilirsiniz.

Otomasyon Uyumlu Somfy Motor Zip Perde

Otomasyon sistemlerinde kullanılan tüm perde modellerine uyumlu otomasyon uyumlu perde motorları.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir