Yat Perdesi

Yat Perdesi

İlerleyen teknoloji ile çok çeşitli yat ve gemi türleri üretilmiştir. Bunların olmazsa olmaz dekor ürünü ise perdeler olmaktadır. Ürettiğimiz perdelerin ilk ve en önemli özelliği nem ve güneşe karşı dayanıklı ürünler olmasıdır. Yat ve gemi perdesi manuel, motorlu kumanda veya butonlu şekillerde yapabilmekteyiz.

Perde Çeşitlerimiz

Yat zip perde ile dekore edilebilmektedir. Zip perdeler mahremiyetinizi korur. Yıllarca güneş, rüzgar, yağmur ve zararlı canlılara karşı koruma sağlar. Gölgelik olarak pencere, veranda ve balkon gibi yerlere monte edilebilir. Yat zebra perde çeşitleri de bulunmaktadır. Zebra perdeler dokuma ve boşluklardan oluşmaktadır. Hem güneşlik hem tül olarak kullanılabilir. Yat plise perde ürünlerimiz esnek ve kullanışlı yapısı ile zorlu ortamlarda bile rahatlıkla kullanılmaktadır. Deforme olmaz ve az yer kaplar. Yat jaluzi perde çeşitlerimiz de ışığı kontrol etmeniz için ideal sisteme sahiptir. Motorlu yada manuel kulanımı mevcuttur. Çok sayıda renk ve ahşap desene sahiptir.

Ne Yapıyoruz?

Yat, tekne ve gemileriniz için dekorasyonunuza göre istediğiniz perde ürünümüzü seçebilirsiniz. Nem, rutubet ve güneşe karşı dayanıklı malzemelerden ürettiğimiz perdelerimiz ile uzun ömürlü bir kullanım sunuyoruz. Uygun fiyat garantisi ve uygun perde sistemlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Perdelerinizin montajı, herhangi bir sıkıntı durumunda tamiri, perdelerin yıkama ve temizleme işlemleri, zebra perde montajı ve tamiri gibi birçok hizmetimiz mevcuttur. Uzman ekibimiz ve tecrübeli kadromuz ile istediğiniz ürünü size uygun koşullarda temin etmekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir