Zip Perde Fiyat

Zip Perde ile Mekanınıza Ayrı Bir Hava Katın
Zip perde, klasik perdelerden ayrılan ve mekanınıza hava ile tarz getiren bir perde çeşididir. Kullanım ve temizlik kolaylığı sunmasının yanında elektronik zip perde seçenekleri ile de kolaylıkla açılıp kapanma özelliğine sahiptir. İstenilen renk ve desenlerde üretilebilen ve aynı zamanda ölçüsü alınan yerlere istenilen ölçüde uygulanabilen zip perde, diğer klasik perdelerden ayrılan güz görüntüsü ile çok yer kaplamaz ve istenilen yüksekliğe göre uzaktan kumanda ile ayarlanabilmesi ile de mekanlarınıza farklılık katar. Bu sayede dışarıdan gelen ışınları istediğiniz şekilde mekanınıza alabilir ve güneşin etkilerini isteğiniz doğrultusunda minimize edebilirsiniz.

Kullanım Şekli ve Üretim Malzemesi
Zip perdeler, pencere ve mekan bölmelerinde kullanıma uygun olarak tasarlanmışlardır. Kullanılacak alanlarda yukarıda kalan küçük bir motor ile perde sarımı sağlanmakta, monte edildiği yerdeki yan duvarlara sabitlenen havuz denilen sistem de perdenin sabit bir şekilde aşağı yukarı hareketini sağlamaktadır. Diğer perdeler gibi rüzgardan etkilenmeyen zip perdeler mekan havalandırması ve istenilen yükseklikte ayarlanma seçeneği ile güneşin istenilen seviyede mekanlara girmesi için ideal bir kullanım sunar. Özel bir kumaştan üretilen Zip perdeler, bu tasarım kumaşı dünyaca ünlü stilist Serge Ferrari’den esinlenerek tasarlamıştır.
Dört Mevsim Kullanım Seçeneği
Zip perde, dört mevsim kullanım seçeneği sunması açısından da oldukça kullanışlı bir üründür. Temizlenmesi ve montajı oldukça kolay olan bu perde, yakın zamanda tüm mekanlarda görebileceğiniz son derece yaygın bir kullanıma sahip bir ürün niteliğindedir
Zip Perde Tasarım ve Fiyat Seçenekleri Kullanım alanlarına katmış olduğu hava ve kullanım kolaylığının yanında Zip perde fiyatları her bütçeye uygun ürünler sunmaktadır. Her anlamda klasik perdelerden ayrılan Zip perde fiyat anlamında ise klasik perde fiyatına satılmaktadır, hatta daha ucuz olduğu dahi söylenebilir. En uygun zip perde fiyatları ile farklı desen seçeneklerine ulaşmak için ise internet üzerinde kısa bir gezinti yapılabilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir