Zip Perde İstanbul

Zip Perde İstanbul
Zip perde yada diğer adıyla fermuarlı perde bir dış cephe mekanizmalı perde sistemidir. Kenarları fermuarlı yapıdaki kumaşın dikey kanallar içerisinde yağış ve rüzgar gibi koşullarda şeklini koruyarak hareket etmesini sağlayan sistemdir. Etrafının kapalı olması nedeniyle görüntü temasını keserek iç mekanda hem mahremiyeti sağlaması hem de yaz aylarında sinek, haşere ve böcek gibi canlılar için bariyer oluşturmasına olanak sağlamaktadır.

Kişinin isteği üzerine kumaş yerine, görüş alanını kısıtlamayan şeffaf olan perde de tercih edebilir. Özellikle dış cephe mekanları için tasarlanan stor zip perdeler günümüzde kafe, restoran ve birçok yüksek yapılı binalar için tercih edilen perde modellerindendir. Zip perdeler dış ortamlara dayanıklılık sergileyecek şekilde üretilir ve aynı zamanda dekoratif açısından da modern binalara uygun bir şekilde estetik görünüm oluşturur.
Zip Perdenin Avantajları Neler
Üstün güneşten koruma performansının olması
Yüksek enerji tasarrufuna olanak sağlaması
Motorlu kontrol seçeneklerinin bulunması
Şeffaf yapısı sayesinde dışarıyı görebilme
Rüzgara, yağışa ve zor koşullara dayanıklı olmasıdır.
Zip Perde İstanbul Bölgesi
Dünyada En iyi Uluslararası pek çok ülkede üretilen zip perde, özellikle İstanbul zip perde firması satışlarına bakacak olursak; Bayrampaşa, Beykoz, Beyoğlu gibi İstanbul ilinin pek çok semtlerinde satış yapılmakta olup kişinin istekleri doğrultusunda uygun ölçüde ve kalitede üretim yapılmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir